plagiarism checker

Çevrimiçi intihal programı %100 Ücretsiz

Intihal programı

Intihal programı nedir? Intihal programları mükerrer içerikleri tanımlamanıza olanak tanır. Intihal programı milyarlarca ve milyonlarca web tabanlı içerik arasındaki benzerliği arar. İntihal programları kullanmak, içeriğin gerçekliğini sağlamaya ve intihalin önlenmesine yardımcı olabilir.

Çevrimiçi intihal programı okullar, öğrenciler ve web sitesi sahipleri için vazgeçilmez olarak kabul edilir. En etkili intihal programı, internetteki içeriğin çalındığını veya kopyalandığını doğrulamayı kolay ve anlaşılır hale getirir.

Daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak için sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek istediğinizi varsayalım. İçeriği kopyalamanın amacınıza ulaşmak için ölü bir yol olduğunun farkında olmalısınız. Bu sadece halk tarafından kaşlarını çatan bir şey değil, aynı zamanda yasa dışı. Yönettiğiniz web sitesinin tek yazarı olduğunuzda kopyalanan içeriğin kullanımını durdurmak zor değildir. Ancak, birkaç katkıda bulunan veya yazarınız varsa bu zor olabilir.

 

5 En Popüler intihal programları

Şu anda mevcut olan en iyi intihal programları buradadır:

1- Plagiarismdetector

1000 kelimeye kadar çıkabilen orijinal içerikleri tespit etmeye yönelik intihal programı ücretsiz bir programdır. Pro sürümünde kelime sınırlaması yoktur ve reklam göstermez.

Online intihal denetleyicisinin temel sürümü ücretsiz olarak mevcuttur ve tek seferde 1000’den fazla ifadeyi kontrol etmenizi sağlar. Pro sürümünde kelime sınırı yoktur ve herhangi bir reklam göstermez. Bu sürüm, özellikle öğrenciler, enstitü ve Enterprise sürümlerini hedefleyen üç kategoride sunulmaktadır.

Bu intihal programı, intihal kontrol etme için gelişmiş bir algoritma kullanır. intihal hizmeti içeriğinde kelime seçimini, sözcük kullanım sıklığını ve deyimlerin eşleşmesini inceler. Araç, çalıntı içeriği belirlemek için milyonlarca web sitesinde metinler çalıştırabilir. Txt, Doc ve Docx formatlarındaki belgeleri kabul edecektir.

Bunu kullanma nedenleri intihal ölçme

 • ücretsiz intihal programı öğrenciler için
 • URL’lerin ve Dosyaların Yüklenmesi
 • Çoklu dosya formatı desteği
 • Raporları PDF olarak indirin

2- Grammarly

Grammarly, bir intihal programı olduğu kadar bir otomatik düzeltici olarak da tanımlanabilir. Yazdıklarınızın okunması kolay, doğru ve hatasız olmasını sağlar. Bu intihal hesaplama aracı, ProQuest’in veri tabanının yanı sıra internetteki 16 milyar sayfayı da tarar. Metninizde yüzlerce gramer hatası olup olmadığını kontrol edin. Grammarly intihal tespit programı, intihal içeriği belirlemek ve daha önce başka bir yerde yayınlanmış olanları öne çıkarmak için yazınızı internetteki milyarlarca sayfayla karşılaştırır. Ek olarak, kelime seçimi ve cümle yapısının yanı sıra netlik ve kesinlik hakkında ayrıntılı eleştiriler alacaksınız.

Kullanıcı dostu arayüzü intihal testi için kullanıcıların Grammarly’yi tercih etmelerinin başlıca sebepleri arasında yer almaktadır. Metninizi geçtikten sonra tara tuşuna bastığınızda, Grammarly içeriği kopyalayıp kopyalamadığınızı anında size bildirir ve Premium ödeme, içeriğinizi doğru bir şekilde kredilendirmeniz ve alıntı yapmanız için gereken kaynaklara erişmenizi sağlar. intihalden tamamen kaçınmak.

Bunu kullanma nedenleri intihal programı

 • Tamamen ücretsiz
 • Hızlı raporlar
 • Veri güvenliği

3- Unicheck 

Unicheck çok çeşitli özelliklere sahip bir ücretsiz intihal programı programıdır. Ancak, orijinal içeriği kontrol etmeye başlayabilmeniz için daha fazla ayrıntı gerekir. Diğer intihal programları bir makale girmenize ve ardından bir sonraki adıma geçmenize izin verirken, bu, oturum açmanın yanı sıra daha fazla bilgi gerektirir. 200 kelimeye kadar ücretsiz olarak kontrol etmek mümkündür.

Bu sitedeki sayfalardan bazı alıntıları kopyalayıp yapıştırdım. Bir Unicheck raporu, aramam için bana birkaç bağlantı verdi. Ancak Copyscape’in raporlarını bu tür analizler için daha değerli buldum.

Bunu kullanma nedenleri intihal programı

 • Öğrenciler için özel olarak tasarlanmış
 • Google Dokümanlar ile uyumlu
 • Birden çok yüklemeyi destekler
 • Gerçek zamanlı arama

4- PlagScan 

PlagScan, 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren oldukça sağlam intihal programı bir programdır. Tarayıcıya ücretsiz olarak erişmek için mevcut bir Google hesabı veya bir e-posta adresi ile kaydolabilirsiniz. Bu intihal kontrol aracı kredi bazlı bir sistem üzerinde çalışmaktadır. Ancak, tarayıcıyı herhangi bir ücret ödemeden en az 2.000 kelime okumak için kullanabilirsiniz.

Bu intihal raporu aracı hızlı, kolaydır ve deneme sürenizi karşılamak için kredi kartına ihtiyaç duymaz. E-posta adresim doğrulandıktan sonra, pasajı ve ek makaleleri test etmeye yetecek kadar anında ücretsiz kredi verildi.

Word belgeleri doğrudan yüklenebilir ve metin girilebilir veya bir URL yapıştırılabilir. URL’leri araca yapıştırmaya çalıştım ancak bağlantı sorunlarıyla karşılaştım. Bunun yerine, yapıştırılacak makalenin büyük bölümünü kopyaladım.

Taraması yaklaşık bir saniye sürdü. Sonra bana bir belge ve intihal olabilecek içeriğe bağlantılar sundu. Tek linkten haberim yoktu. Birisinin bu web sitesinden orijinal içeriği kopyaladığı ve çevrimiçi PDF’ye dönüştürdüğü ortaya çıktı.

Tek seferlik projeler için güvenilir bir ücretsiz intihal programı arıyorsanız, en iyi seçenek olabilir çünkü ortalama bir makalenin tüm uzunluğu 2.000 kelimedir. Bundan sonra, istediğiniz analiz miktarına bağlı olarak her ay 5,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla premium sürüme yükseltebilirsiniz.

Bunu kullanma nedenleri intihal programı

 • Bu araç makale özgünlük testi için çok hassas
 • Ekonomik
 • Blog, makaleler ve denemeler gibi birden çok formatı destekler

5- Quetext 

Quetext intihal programı intihallerin çoğunu tespit eder, ancak kaynak metnini tek bir kaynakla tam olarak eşleştiremez. Sonunda, cümleler birden fazla kaynağa atfedilebilir ve bu da birkaç yanlış pozitifliğe yol açabilir.

Web sitesi, Quetext’in web sayfalarına ve akademik kaynaklara karşı test yapan bir araç olduğunu söylüyor. Ancak intihal denetleyicisi akademik kaynaklarda pek iyi sayılmaz.

Quetext, indirme raporundaki intihalin ciddiyetini ve derecesini, eşleşmelerin rengini ayırt eder: Kısmi eşleşmeler için turuncu ve tam eşleşmeler için kırmızı. Bunun dışında farklı kaynaklarda aynı renkler kullanılmaktadır.

Yazılımla doğrudan çalışma yapmak imkansızdır. Ancak Quetext, yetersiz alıntılar oluşturmaya yardımcı olma yeteneği sağlar.

Bunu kullanma nedenleri intihal programı

 • Hızlı DeepSeach teknolojisi
 • Renk Derecesi Geri Bildirimi
 • Gizliliğiniz hakkında endişeli
 • Etkileşimli Snippet Metin görüntüleyici

En iyi intihal programı hangisidir?

İnternette çok çeşitli intihal programları araçları vardır. Farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli seçeneklerle gelirler. Web sitesi içeriğinde temel intihal denetimi için araçlar arıyorsanız, en iyi ücretsiz intihal programı araçları DupliChecker, SmallSEOTOols ve Plagiarisma’dır. Öğretmenler ve öğrenciler için.

About Roniyal Devid

blank
With a passion for all things tech, Roniyal Devid has established himself as a leading voice in the world of technology blogging. As the founder and chief editor of a renowned technology blog, Roniyal offers insightful, in-depth, and up-to-date content that caters to both tech novices and experts alike.

Check Also

36 Inches to cm Converter

[inches_to_cm_converter] How to convert 36 inches to cm? Simply open the search tab bar. Search …